Výuka zdravovědy v CJ Autoškola

Výuka zdravovědy je prvním krokem k úspěšné záchraně lidského života. Nepodceňte ji!

Víte, v jakém rozsahu je každý povinen poskytnout první pomoc a co hrozí tomu, kdo první pomoc neposkytne?

Jak postupovat se zraněným při autonehodě, který ztratil vědomí a nedýchá?

Jaká je nejvhodnější pomoc při popáleninách a zlomeninách?

Jak pomoct nemocnému při záchvatu?

 

Na tyto otázky v rámci výuky a praktického výcviku v naší autoškole odpovídá certifikovaná lektorka první pomoci Kamila Cermanová, která o sobě říká:
„Mým cílem je odlišit se od nudných kurzů s mýty a předat svým klientům maximum vědomostí zábavnou formou zaměřenou na bohatou praxi. Pracovala jsem v Praze, jako asistent odlehčovací služby, kde jsem se setkala s astmatiky, epileptickými záchvaty a dalšími nejrůznějšími zdravotními problémy. Tato problematika mne zaujala natolik, že jsem se rozhodla první pomoci věnovat naplno. Mám vystudovaný obor s pedagogickým zaměřením a bohatou praxí během studia. Mezi mé další zkušenosti patří vedení školních kroužků, letních táborů a jiných mimoškolních aktivit. Mimo jiné jsem absolvovala řadu zdravotnických kurzů s nejrůznějšími zaměřeními a o to nejlepší z nich se s vámi ráda podělím.“

 

Výuka s Kamilou je vždy přínosná. Přesvědčte se sami.