Ohlédnutí do historie

Fotografie řidičů z našich kurzů.

Zaměstnavatelé si nás vybírají nejen pro zprostředkování zaměstnanců, ale také pro legalizaci pracovně-pobytových oprávnění pro vlastní kandidáty či poradenství a školení v oblasti zaměstnávání cizinců.

Našim cílem není jen zprostředkování zaměstnanců, ale nastavení procesu u Vás ve firmě tak, aby pro Vás bylo zaměstnávání cizinců z třetích zemí srovnatelné se zaměstnáváním občanů EU.

Běžná praxe při zaměstnávání cizinců přináší spoustu otázek, na které se složitě hledají odpovědi za cenu procesních chyb. V našem týmu působí odborníci s 15 letou praxí v oblasti migrační problematiky, kteří jsou schopni vyřešit jakoukoliv otázku legalizace pobytových a pracovních oprávnění.

Stanete-li se jednou naším klientem vždy od nás můžete očekávat pomoc a poradenství v situacích kdy to skutečně potřebujete. A to jistě v praxi oceníte.

Něco málo z historie…