Nové firemní prostory

Stěhujeme se do nových prostor v Ostravě - Mariánských Horách na Mojmírovců 167/9, které konečně odpovídají našim požadavkům.

Za dobu působení naší společnosti na trhu se nám rapidně zvýšil objem vykonávané práce. Narůst množství zakázek, zvětšující se počet uchazečů o zaměstnání, častější pořádaní kurzů řidičů a plánované rozšíření směru našich aktivit vyústili v hledání nového zázemí pro firmu. Jak naši zaměstnanci, tak i klienti firmy potřebovali větší pohodlí a komfort. Byli jsme jednoduše příliš velcí na malé prostory.

 

A proto se nyní pyšníme rozlehlým a půvabným areálem, který se skládá z ubytovací budovy a administrativní budovy s vnitřním parkovištěm. Ubytovací část s kapacitou 31 lůžek umístěných ve dvou patrech nabízí pohodlné zázemí a kompletní sociální vybavení. K dispozici máme útulné a plně zařízené studio s odděleným vstupem. Administrativní třípodlažní budova disponuje reprezentativními kancelářskými prostory, jednací místností, velkou školící místností, terasou a také místem pro občerstvení a relaxaci. Nyní jsme lépe dosažitelní. Jsme víceúčeloví. A jsme dog friendly.

 

Vítáme Vás v nových prostorách CZECH JOB.