Ubytovací prostory

Našim klientům zejména z řad řidičů absolvujících profesní školení jsme vybudovali ubytovací zázemí přímo ve firemních prostorách.

Dovolte Vás provést naši novou kompletně zrekonstruovanou a vybavenou ubytovnou, která byla nedávno zkolaudována.

 

Za bezpečnostními vstupními dveřmi v přízemí se nachází schodiště a recepce. Nalevo je kuchyně s vestavnými spotřebiči a nábytkem, včetně lednic, televize a Hi-Fi věže. Tato kuchyně slouží pro hosty ubytované v prvním patře a poskytuje jim vše potřebné pro vaření a stolování. Napravo od vstupu jsou dveře oddělující ubytovací část v přízemí, která disponuje samostatnou kuchyni, sprchami, WC a třemi ubytovacími bloky s celkem 13 lůžky. V prvním patře se nachází 3 ubytovací bloky s celkem 19 lůžky, sprchy a WC.

 

Ubytovací část také zahrnuje samostatnou pohodlně zařízenou garsonku. Pro hosty je v celém areálu k dispozici Wi-Fi připojení. Kouření je umožněné ve vnitřním dvorku pod pergolou. Úklid a výměna ložního prádla se u nás provádí pravidelně. Pro větší bezpečnost je areál monitorován kamerovým systémem.

 

Přesvědčte se sami, jaké pohodlí poskytuje ubytovna Czech Job a jak dobře se v ní cítíte.