Láska hory přenáší

Právě kvůli lásce k manželovi se Lesia Kyrpata přestěhovala z milované Ukrajiny do České republiky.

Už od dětství se Lesia zajímala o techniku, mezitím, co si jiné holky hrály s panenkami se Lesia učila jezdit na motorce a pak i na skútru. Po ukončení střední školy Technologické pracovala jako soustružnice, následně jako prodavačka a účetní. Zkusila si také práci kurýra. „Mám ráda změny a ráda zkouším nové věci“ – vysvětluje Lesia.

 

Již od malička ji velmi přitahovaly kamiony a vzhledem k tomu, že její manžel již několik let pracuje v Česku jako řidič mezinárodní kamionové dopravy, neváhala moc dlouho a rozhodla se podat přihlášku do naší autoškoly CZECH JOB. Po absolvování školení získala profesní průkaz (kód 95) a nyní pracuje jako řidička v české společnosti CEE Logistics spolu se svým manželem.

 

Na kurz v autoškole ráda vzpomíná. Dle jejích slov na kurzu získala hodně nových a užitečných informací, především se ji líbily lekce tykající se ochrany zdraví, zákoníku práce a pracovního režimu řidičů.

Naše autoškola přeje Lesii a všem absolventům naši autoškoly krásné prožití vánočních svátku a vše nejlepší do nového roku!