Autoškola Czech Job roste a rozvíjí se

Do našeho týmu přibyli noví zkušení lektoři Patrik, Lukáš, Milan a Petr. Každý z nich vnáší do výcviku svou vlastní metodiku a způsob jejího vedení

Čistě mužskou lektorskou základnu podporují krásné a talentované tlumočnice ruského jazyka Viky, Anna a Alevtina. Pokud je potřeba, vypomáhají v rámci výcviku s tlumočením do ruského jazyka Anton a Fedor.

 

Nově spolupracujeme s Kamilou, certifikovanou lektorkou první pomoci, která předává svým klientům maximum vědomostí zábavnou formou.

 

Začíná to šlapat jako hodinky. Termíny školení víme dopředu, výcvik plánujeme dle požadavků klientů. Hned po absolvování výuky a výcviku dle časového rozsahu stanoveného zákonem podáváme žádosti klientů o zkoušku na Magistrát města Ostravy a pak už jen držíme pěsti a přejeme spoustu bezpečně najetých kilometrů budoucím šťastným držitelům řidičského oprávnění skupin B, C, CE či D.

 

Nabízíme zázemí, podporu, profesionální a proklientský přistup.
Udělat řidičák ještě nebylo pohodovější. Udělejte ho s námi.